Nowy numer 24/2018 Archiwum

Przyszli mundurowi

W czwartek 6 czerwca uczniowie klas pierwszych Niepublicznego Technikum Zawodowego w Nowym Mieście nad Pilicą złożyli niecodzienną wizytę.

Wraz z opiekunami odwiedzili Powiatową Komendę Policji oraz Straż Pożarną w Grójcu. Uczniowie zapoznali się ze specyfiką pracy policji i strażaków. Mieli okazję obejrzeć urządzenia i sprzęt, którym na co dzień posługują się służby mundurowe.

Wyjazd ten odbył się w ramach realizacji programu innowacji pedagogicznej wojskowej i bezpieczeństwo wewnętrzne. Młodzież odwiedziła także gmach sądu powiatowego, gdzie mogła przyjrzeć się z bliska pracy prawników i kuratorów sądowych. Doświadczenia uzyskane podczas tego dnia pozwolą lepiej przygotować się do pracy w służbach mundurowych.

  Wąż strażacki tym razem posłużył do zabawy
Arch. Niepubliczego Technikum Zawodowego w Nowym Mieście nad Pilicą
  Odprawa przed policjantką w komendzie
Arch. Niepubliczego Technikum Zawodowego w Nowym Mieście nad Pilicą

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma