Nowy numer 24/2018 Archiwum

Obietnica zucha

W Szkole Podstawowej Nr 1 w Kutnie 7 i 8 czerwca miał miejsce kolejny biwak integracyjno-szkoleniowy 11 Kutnowskiego Szczepu Watra.

Biwak był formą podsumowania całorocznej pracy 11 KS Watra. Wzięło w nim udział dziesięć gromad oraz drużyn harcerskich z drużynowymi i  instruktorami szczepu, w sumie prawie 120 osób. W trakcie imprezy zarówno zuchy, jak i harcerze realizowali bogaty program gier i zabaw oraz wykonywali mnóstwo ciekawych zadań. W czasie uroczystego apelu przy żywym ogniu zuchy z jednej z gromad złożyły obietnice zuchową.

Organizacja biwaku w Szkole Podstawowej nr 1 w Kutnie była możliwa dzięki dobrej współpracy harcerzy z dyrekcją szkoły. To w jej murach swoją siedzibę ma 11 Kutnowski Szczep Watra.

  Biwak harcerski to dobre miejsce na zabawę
hm. Andrzej Żurawicz

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma