Nowy numer 2/2021 Archiwum

Pogoda dopisała

I Uliczny Bieg z Termami Mszczonów, zorganizowany przez LKS Osuchów oraz mszczonowski OSiR, ma szansę na stałe wpisać się w kalendarz imprez sportowych mieście.

Największy niepokój organizatorów budziła pogoda. Po wielu deszczowych dniach, sobota 8 czerwca, dzień rozegrania biegu, powitała wszystkich uczestników słoneczną aurą. Wśród nich znaleźli się czynni biegacze, maratończycy, amatorzy, uczniowie i nauczyciele oraz wiele osób, które po raz pierwszy lub drugi w życiu wzięły udział w imprezie biegowej. Punktualnie o 13.00 wszyscy chętni stanęli na linii startu ośmiokilometrowego biegu, na ulicy Sienkiewicza w Mszczonowie.

W biegu kategorii „Open 8km” zwyciężył z rewelacyjnym wynikiem - 24 min. 25 sek. Andrzej Wojtczak z klubu LKS Osuchów, drugie miejsce zajął Marek Pociech, natomiast trzecie Krzysztof Żółtowski. Wśród kobiet zwycięstwo odniosła Ewa Biedrzycka, wyprzedzając Weronikę Pociech i Aleksandrę Zgórzak z LKS Osuchów.

W biegu młodzieżowym na 4km wśród chłopców zwyciężył Łukasz Orzechowski, drugie miejsce zajął Marcin Orzechowski, a trzecie miejsce przypadło Mirosławowi Jabłońskiemu. Natomiast bieg dziewcząt wygrała Marlena Wojtczak, reprezentantka klubu LKS Osuchów. Tuż za nią do mety dobiegły Marlena Rykaczewska, oraz Alicja Kaczyńska.

Po zawodach dyrektor OSiR Mszczonów Michał Szymański wraz z przedstawicielami klubu LKS Osuchów wręczyli zwycięzcom puchary, pamiątkowe medale oraz wartościowe nagrody.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama