Nowy numer 24/2018 Archiwum

Przytulą zalew

Wśród trójki finalistów konkursu na najmilsze miasto w Polsce jest Rawa Mazowiecka. Rawianie zamierzają wygrać tę rywalizację.

Konkurs polega na internetowym głosowaniu na stronie: www.fioletowastrona.pl. W finale znalazły się trzy miasta: Rawa Mazowiecka, Bytom i Ostrów Wielkopolski. Stawką w konkursie jest ogólnopolska kampania promocyjna zwycięskiego miasta. Głosować można do 30 czerwca oddając jeden głos dziennie na wybrane miasto. Tego dnia podczas finału na Zamku Książąt Mazowieckich wystąpi zespól Bajm.

Żeby zdobyć głosy internautów rawianie podejmą próbę objęcia zalewu Tatar rękoma mieszkańców. Zalew to ponad 50 hektarowy zbiornik wodny, a trakt pieszo-rowerowy wzdłuż brzegu, który będzie wyznaczał ramy przedsięwzięcia, liczy ok. 3,5 km. Taka próba wymaga uczestnictwa ok. 4 tys. osób.

Zbiórka nad zalewem Tatar przy kwietniku w kształcie wiewiórki w piątek 14 czerwca o godz. 9.45.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma