Nowy numer 42/2019 Archiwum

Rodzina na pierwszym miejscu!

Kilkadziesiąt małżeństw wzięło udział w skierniewickich warsztatach „Nawigacja w rodzinie”. To kontynuacja „Małżeńskiej randki samochodowej” sprzed kilku miesięcy.

Podczas spotkania zorganizowanego przez Fundację na Rzecz Wspierania Rodziny „Źródła” w sobotnie popołudnie 15 czerwca uczestnicy wysłuchali konferencji dotyczących m. in. roli ojca, słuchania siebie nawzajem, uzależnienia dzieci i młodzieży od Internetu, a także pracowali na przygotowanych przez psychologów testach indywidualnych. – Rodzinę trzeba wspierać. Dzisiejsze warsztaty mają pomóc nam w kształtowaniu się jako małżonkowie i rodzice – mówiła Agnieszka Caban, współorganizatorka spotkania.

„Nawigacja w rodzinie” jest kontynuacją odbywającej się kilka miesięcy temu „Małżeńskiej randki samochodowej”. – W dzisiejszym świecie dba się o wszystko: o pracę, zdrowie, urodę, tylko nie o rodzinę – mówi Piotr Kowalski, uczestnik. – Dlatego cieszymy się, że komuś chcę się organizować takie spotkania i chętnie bierzemy w nich udział. A jak tylko dowiem się o warsztatach dla ojców, będę na nich pierwszy – dodaje ze śmiechem. Kolejną edycję „Nawigacji” organizatorzy przewidują na jesień, a tymczasem przygotowują się już do kolejnych warsztatów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL