Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Pajęczyna w obiektywie

Marzena Lewandowska, mieszkanka Bolimowa, po raz czwarty zaprezentowała swoje fotografie na wystawie w Skierniewicach.

W czwartek 20 czerwca do Starostwa Powiatowego przybyli przyjaciele młodej pani fotograf, by pogratulować jej kolejnej autorskiej wystawy. Tym razem 21-letnia artystka na wernisażu "Przyroda powiatu skierniewickiego w obiektywie Marzeny Lewandowskiej" pochwaliła się zdjęciami pól, pajęczyn, zachodów Słońca.

– Robię różne zdjęcia, ale najbardziej lubię fotografować przyrodę – mówi artystka, która marzy o tym, by w przyszłości zostać zawodowym fotografem. Otwarciu wystawy towarzyszyło wiele emocji. – Jestem z siostry bardzo dumna – mówi Lidia Lewandowska. – Staram się wspierać Marzenę w jej pasji, to ja kupiłam jej aparat. Oczywiście, nie jest to jeszcze taki sprzęt, o jakim marzy siostra, ale mam nadzieję, że kiedyś kupi sobie wymarzoną lustrzankę Nikona – dodaje.

Wystawę można oglądać do 20 lipca.

  Na zdjęciach można podziwiać piękno okolicznej przyrody
Monika Augustyniak

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma