Nowy numer 42/2018 Archiwum

Pięciu za dużo

Rozpoczęły się wyjazdy na wczasy, ruch pojazdów coraz większy. Jak co roku o tej porze policjanci drogówki pilnują porządku na drogach.

Minione trzy dni weekendu żyrardowska drogówka ocenia jako bardzo spokojne i bezpieczne. W ciągu tych dni doszło tylko do sześciu niegroźnych w skutkach kolizji drogowych i co ważne, nie było żadnego wypadku. Jednak ten pozytywny obraz weekendu psuje zatrzymanie aż pięciu nietrzeźwych kierujących.

W pierwszy wakacyjny weekend przez całą dobę o porządek i bezpieczeństwo na drogach powiatu  żyrardowskiego dbało w sumie 79 policjantów, z czego 17 to policjanci drogówki.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy