Nowy numer 50/2018 Archiwum

Płonęły tiry

Rano ok. godz. 5.40 w Mszczonowie na drodze krajowej nr 50 doszło do zderzenia się dwóch tirów. Dwie osoby zostały odwiezione do szpitala.

W wyniku tego zdarzenia ranny został jeden z kierowców oraz jadąca z nim pasażerka. Zostali przewiezieni do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Na miejscu całkowitemu spaleniu uległy pojazdy, zarówno ciągniki siodłowe, jak i naczepy wraz z przewożonymi ładunkami. Oba zespoły pojazdów należały do firm kurierskich.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu podczas wyjeżdżania z drogi podporządkowanej. Policjanci na miejscu ustalają szczegóły, okoliczności i faktyczne przyczyny wypadku. Zorganizowali objazdy, kierując ruch przez miasto oraz na drogę krajową nr 8. Po usunięciu skutków wypadku nie ma już utrudnień w  ruchu. Policja apeluje o więcej wyobraźni i rozwagi do wszystkich użytkowników dróg.   Pojazdy i przwożone przesyłki uległy spaleniu
Archiwum KPP w Żyrardowie

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy