Nowy numer 20/2019 Archiwum

Lato z atrakcjami

W pierwszą sobotę lipca pod patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego zorganizowano miejski festyn w Nowym Mieście.

Miejski festyn, w którym wzięli udział nie tylko mieszkańcy, został zorganizowany w parku miejskim. W programie imprezy znalazły się m.in. koncerty  zespołu Gold Band, Julki Chmury i gwiazdy wieczoru Patrycji Markowskiej, a także zawody sportowe, wesołe miasteczko i stoiska gastronomiczne. Jednym z punktów programu był również występ koła teatralnego „Carpe diem” z miejscowego Niepublicznego Technikum Zawodowego. Uczniowie przygotowali bajkę „Królewna Śnieżka w krzywym zwierciadle”. Nawiązali w swoim przedstawieniu do teatru greckiego, gdzie jeden aktor może zagrać kilka ról, zmieniając maski. Spektakl cieszył się dużym zainteresowaniem nie tylko najmłodszych, ale także starszej publiczności. Świetnie dobrana muzyka w pełni oddawała charakter sztuki, dostarczając dużą dawkę humoru. Miejskie świętowanie zakończyło się w późnych godzinach nocnych. Honorowy patronat nad festynem objęli: poseł na Sejm RP, Mirosław Maliszewski i Marszałek Województwa Mazowieckiego, Adam Struzik.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL