Nowy numer 21/2018 Archiwum

Pociąg do nieba czeka

Grupa młodzieży z Międzyborowa nowy rok szkolny rozpoczyna pełna nadziei i optymizmu.

Ta radość to zasługa letniego wypoczynku. Grupa 18 osób z parafii w Międzyborowie wraz z opiekunami przebywała w Szklarskiej Porębie. To był wakacyjny wyjazd rekolecyjno-rekreacyjny pod hasłem "Pociąg do nieba". "Mamy nadzieję, że humor, uśmiech i wesoła atmosfera towarzysząca wszystkim podczas wypoczynku udzieli się również Wam" napisali młodzi ludzie na własnoręcznie zrobionej kartce pocztowej przysłanej do łowickiej redakcji "Gościa Niedzielnego".

Oprócz Mszy św., modlitwy brewiarzowej, codziennej Koronki do Bożego Miłosierdzia i wieczornych modlitw był też czas na zwiedzanie pięknej okolicy. Młodzieży udało się zdobyć okoliczne szczyty, zobaczyć pobliskie wodospady czy też nawiedzić pobliski zamek Chojnik. Było też miejsce na gry i zabawy i ciągłe poznawanie siebie. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie opiekunowie: ks. Robert Błaszczyk, klerycy Tomasz Stępniak i Bartłomiej Borowski oraz "ciocia" Ania, czyli Anna Kakietek nauczycielka ze szkoły w Międzyborowie, dzięki którym atmosfera podczas tego wyjazdu była wyjątkowa.

Przejażdżka takim niezwykłym pociągiem przydałaby się każdemu, tym bardziej, że już czeka na kolejnych pasażerów.

  Pasażerowie "Pociągu do nieba"
ks. Robert Błaszczyk
  Wakacyjne pozdrowienia ze Szklarskiej Poręby
Marcin Kowalik /GN
  I jeszcze jedne pozdrowienia
Ks. Robert Błaszczyk

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma