Nowy numer 21/2018 Archiwum

Wzrastaj razem z nami!

Serwis internetowy o Skierniewickim Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw to początek naszej akcji ewangelizacyjnej "Rośnij z Gościem".

Zachęcamy do przeglądania serwisu internetowego o 36. Skierniewickim Święcie Kwiatów, Owoców i Warzyw. To nie tylko suche relacje z wydarzenia, ale i konkursy z cennymi nagrodami. Tę stronę możecie współtworzyć. Otwarci jesteśmy na Wasze propozycje kulinarne. Stąd specjalna rubryka ze smakowitymi przepisami. Są też zdjęcia działek, parków i ogrodów. Ponadto: ciekawostki o świętych i przyrodzie w Kościele, konferencje, rozważania i modlitwy przydatne w duchowym wzroście. To początek naszej akcji ewangelizacyjnej "Rośnij z Gościem". Wystarczy kliknąć na baner znajdujący się na górze strony lub tutaj.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma