Nowy numer 3/2019 Archiwum

Na rowerze z prezydentem

Ponad 450 cyklistów wzięło udział w jubileuszowym Prezydenckim Rodzinnym Rajdzie Rowerowym.

W niedzielę 8 września w Skierniewicach po raz 10. prezydent miasta Leszek Trębski zaprosił mieszkańców na rajd rowerowy. Tym razem cykliści mieli do pokonania około 35 kilometrów, z których większość przebiegała po Puszczy Bolimowskiej.

Impreza tradycyjnie rozpoczęła się od zapisów uczestników. Każdy z nich, bez względu na wiek, przy zapisie otrzymał kamizelkę odblaskową i okolicznościowy znaczek rajdu. W Nieborowie, a także w Ośrodku "Grabskie Sioło" na miłośników jednośladów czekał poczęstunek.

Wzorem lat ubiegłych, podczas rajdu odbyło się także wiele zabaw i konkursów. Na najlepszych czekały nagrody przygotowane przez prezydenta Trębskiego. Upominki dostali także cykliści, którzy w rajdzie uczestniczyli po raz 10.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy