Nowy numer 20/2019 Archiwum

Wzmacnianie więzi

Ordynariusz diecezji łowickiej skorzystał z zaproszenia, żeby wspólnie z księżmi mieszkającymi w Domu Kapłana Seniora spotkać się przy grillu.

Pogoda w czwartkowe popołudnie, 12 września dopisała i bp Andrzej F. Dziuba wraz z księżmi emerytami mógł wspólnie biesiadować na świeżym powietrzu. W spotkaniu w Domu Kapłana Seniora diecezji łowickiej w Sochaczewie uczestniczyły też siostry misjonarki Krwi Chrystusa, świeccy pracownicy i dyrektor placówki ks. Piotr Żądło. Wspólna agapa toczyła się w przyjaznej, radosnej atmosferze. Sprzyjało temu także otoczenie domu, wokół którego rozpościera się piękny ogród.

Obecnie w sochaczewskim Domu Kapłana Seniora meszka 21 księży emerytów.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL