Nowy numer 49/2018 Archiwum

Na odsiecz przyrodzie

Zakład Karny w Łowiczu kolejny raz przyłączył się do ogólnopolskiej akcji "Sprzątanie Świata".

Ośmiu osadzonych w łowickim więzieniu pod opieką wychowawcy ds. kulturalno-oświatowych w ramach akcji "Sprzątanie Świata - Polska 2013" sprzątało Lasek Miejski w Łowiczu. To jedno z ulubionych miejsc wypoczynku i rekreacji mieszkańców. Niestety, wiąże się to z większą ilością śmieci zostawianych w lesie przez niezdyscyplinowanych użytkowników terenu. Skazani, wyposażeni w worki i rękawice, w ciągu pięciu godzin zbierali pozostawione odpadki. Odbiór zebranych śmieci zapewnił Wydział Spraw Komunalnych Urzędu Miejskiego w Łowiczu.

Skazani złożyli hołd przed pomnikiem straconych działaczy PPS Lasku Miejskim. Odwiedzili również znajdujące się w lesie schronisko dla zwierząt.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy