Nowy numer 43/2020 Archiwum

Modlitwa, prelekcje i koncert

Do rozpoczęcia VI Tygodnia Kultury Chrześcijańskiego pozostały dwa dni.

Wielkimi krokami zbliżamy się do wydarzeń, która mają na celu nie tylko pogłębienie naszej wiary, ale też poszerzenie horyzontów poglądowych.

Od 10 do 20 października w Skierniewicach odbędą się wykłady ks. dr. hab. Stanisława Skobla o mijającym już roku wiary oraz dziennikarzy katolickich - Grzegorza Górnego i Rafała Porzezińskiego - o nadużyciach w przestrzeni publicznej, praktycznym narzędziu do realizowania przykazania miłości w wymiarze „tak siebie samego” i innych.

W Dzień Dziecka Utraconego zaplanowana jest Eucharystia w kościele św. Stanisława BM, a po niej procesja światła. 12 października odbędzie się modlitewny wieczór fatimski z papieżem Franciszkiem (z transmisją z Watykanu), a dzień później zainteresowani będą mogli obejrzeć film oparty o historię objawień Matki Bożej w Fatimie „Trzynasty dzień”.

Na 19 października zaplanowano drugą odsłonę warsztatów małżeńskich „Nawigacja w rodzinie”. VI Tydzień Kultury Chrześcijańskiej zakończy się 20 października Mszą św. w Kościele Garnizonowym i koncertem papieskim warszawskiego zespołu Ewangelizacyjnego EPA, który w ostatnim czasie nagrał pierwszą płytę z utworami wielbiącymi Boga.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama