Nowy numer 33/2018 Archiwum

Pierwszy raz ponadlokalnie

W czwartek 14 listopada w kramnicach miejskich w Sochaczewie odbyło się Mazowieckie Forum Inwestycyjne.

Trzecia edycja forum inwestycyjnego w Sochaczewie miała charakter ponadlokalny. W latach ubiegłych odbywało się ono pod nazwą Sochaczewskiego Forum Inwestycyjnego, jednak zgodnie z sugestiami uczestników postanowiono zmienić formułę na wydarzenie o zasięgu regionalnym i zaprosić do współpracy miejscowości z całego województwa mazowieckiego.

Dla organizatorów forum ważnym było wypromowanie obszaru centralnej Polski jako atrakcyjnego dla inwestorów zagranicznych i krajowych. Pomogłoby to zwalczyć bezrobocie w regionie.

Wśród prelegentów znaleźli się eksperci ekonomiczni oraz samorządowcy m.in. wójt Wiskitek Grzegorz Franciszek Miastowski, który mówił o potencjale gospodarczym węzła autostradowego Wiskitki.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński oraz marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma