Nowy numer 21/2018 Archiwum

Stypendia od premiera

W Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa w Skierniewicach nagrodzono najlepszych uczniów.

Kilkunastu uczniów z powiatów skierniewickiego, łowickiego i rawskiego, którzy ubiegły rok szkolny zakończyli z wynikami celującymi i bardzo dobrymi, 20 listopada zostało nagrodzonych stypendiami Prezesa Rady Ministrów. Podczas uroczystości padły słowa uznania dla nauczycieli, podziękowania dla władz, a przede wszystkim gratulacje dla najzdolniejszych młodych ludzi z rejonu.

– Młodzi przyjaciele, korzystajcie z tego bogactwa, jakie was otacza, z obecności doświadczonych ludzi i czerpcie ze skarbnicy wiedzy. Serdecznie wam gratuluję i życzę, by wasza mądrość wróciła do waszych miast i lokalności – mówił do zebranych Paweł Bejda, zastępca wojewody łódzkiego.

Wyróżnieni stypendyści nie ukrywali radości i dumy. – Bardzo się cieszę, że po raz drugi moja nauka została zauważona – wyznała Kinga Gajewska, która pieniądze ze stypendium przeznaczy na podjęcie studiów japonistycznych. Podczas spotkania medalami zostali także odznaczeni zasłużeni nauczyciele, a na koniec zaplanowano część artystyczną w wykonaniu uczniów z LO im. Bolesława Prusa.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma