Nowy numer 3/2021 Archiwum

Stypendia od premiera

W Liceum Ogólnokształcących im. Bolesława Prusa w Skierniewicach nagrodzono najlepszych uczniów.

Kilkunastu uczniów z powiatów skierniewickiego, łowickiego i rawskiego, którzy ubiegły rok szkolny zakończyli z wynikami celującymi i bardzo dobrymi, 20 listopada zostało nagrodzonych stypendiami Prezesa Rady Ministrów. Podczas uroczystości padły słowa uznania dla nauczycieli, podziękowania dla władz, a przede wszystkim gratulacje dla najzdolniejszych młodych ludzi z rejonu.

– Młodzi przyjaciele, korzystajcie z tego bogactwa, jakie was otacza, z obecności doświadczonych ludzi i czerpcie ze skarbnicy wiedzy. Serdecznie wam gratuluję i życzę, by wasza mądrość wróciła do waszych miast i lokalności – mówił do zebranych Paweł Bejda, zastępca wojewody łódzkiego.

Wyróżnieni stypendyści nie ukrywali radości i dumy. – Bardzo się cieszę, że po raz drugi moja nauka została zauważona – wyznała Kinga Gajewska, która pieniądze ze stypendium przeznaczy na podjęcie studiów japonistycznych. Podczas spotkania medalami zostali także odznaczeni zasłużeni nauczyciele, a na koniec zaplanowano część artystyczną w wykonaniu uczniów z LO im. Bolesława Prusa.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama