Nowy numer 33/2018 Archiwum

Lepsze miejsce do życia

W skierniewickiej Szkole Podstawowej nr 1 odbyło się spotkanie Klubów Wolontariuszy.

Okazją do tego był Międzynarodowy Dzień Wolontariusza obchodzony 5 grudnia. Na konferencji swoje osiągnięcia i zaangażowania przedstawiły zarówno dzieci ze szkół podstawowych, gimnazjaliści, jak i uczniowie szkół ponadgimnazjalnych, którzy niosą pomoc dzieciom, całym rodzinom, ludziom starszym i niepełnosprawnym, a także zwierzętom ze schroniska.

Podczas spotkania rozstrzygnięto też dwuetapowy Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Wolontariacie. I gdy zapyta się młodych ludzi, czemu pomagają innym, odpowiadają jednym zdaniem: "bo wolontariat podejmuje działania, które czynią ten świat lepszym miejscem do życia, zwłaszcza dla słabszych". Konferencję urozmaicił program artystyczny przygotowany przez uczniów Szkoły Podstawowej nr 1.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma