Nowy numer 48/2020 Archiwum

Rekolekcje powołaniowe

Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu zaprasza młodzież męską szkół ponadgimnazjalnych na rekolekcje powołaniowe.

Tym razem w ramach Roku Powołaniowego w diecezji łowickiej uczniowie szkół ponadgimnazjalnych zaproszeni są do przeżycia nadzwyczajnie kilku dni kończącego się roku kalendarzowego. Zamysłem organizatorów jest, żeby rekolekcje pomogły rozeznać młodym mężczyznom swoje powołanie - czy to do służby w kapłaństwie, czy do życia konsekrowanego, czy do bycia kochającym mężem i ojcem w zdrowej chrześcijańskiej rodzinie. To także okazja do do wymiany osobistych poglądów i doświadczeń oraz możliwość wysłuchania ciekawych konferencji biblijnych oraz prelekcji o tematyce egzystencjalnej. Będzie można również porozmawiać z alumnami i wychowawcami seminarium.

Czterodniowe rekolekcje rozpoczną się 27 grudnia. To przede wszystkim czas na osobistą i wspólnotową modlitwę, wśród której miejsce szczególne zajmują Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu.

O szczegóły rekolekcji można dopytać, dzwoniąc pod nr tel.: (46) 837 60 16 lub bezpośrednio do rektora seminarium - ks. dr. Sławomira Wasilewskiego pod nr: (46) 837 92 20. Pytania można wysłać też drogą mailową pod adresem: wsd@diecezja.lowicz.pl.

Udział w rekolekcjach najlepiej zgłosić jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia (zasadniczo termin zgłoszeń upływa 21 grudnia).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama