Nowy numer 33/2018 Archiwum

Z kolędą i prezentem

W Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyła się wigilia dla rodzin związanych z Powiatową Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną.

Uroczystość miała miejsce 18 grudnia, a przygotowała ją jak co roku Powiatowa Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Skierniewicach. Przez ponad dwie godziny pracownicy poradni i ich podopieczni wspólnie kolędowali i dzielili się opłatkiem. Nie zabrakło także jasełek w wykonaniu dzieci i młodzieży, poczęstunku i oczywiście Mikołaja, który obdarował wszystkich prezentami. Te pozyskano dzięki hojności sponsorów i uczestników zorganizowanego w minionym karnawale balu charytatywnego. Zadowolenie najmłodszych było ogromne. Ci, którzy nie mieli możliwości przybycia na spotkanie, a na co dzień korzystają z różnych form pomocy poradni, powinni spodziewać się Mikołaja i jego pomocników w swoich domach.

  Dzieci i młodzież zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie w jasełkach
Monika Augustyniak /GN

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma