GN 24/2018 Archiwum

Zmarł ks. Józef Rudzki

Kanonik kolegiaty łęczyckiej, dawny wikariusz m.in. warszawskich parafii św. Zygmunta i Najświętszego Zbawiciela, odszedł 23 stycznia.

Miał 77 lat, z czego w kapłaństwie przeżył 54. Był wikariuszem parafii św. Rocha, Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Mińsku Mazowieckim, św. Zygmunta i Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. W 1983 r. został mianowany proboszczem parafii Narodzenia Najświętszej Maryi Panny w Młodzieszynie, gdzie od 2011 r. przebywał jako rezydent.

Msza św. pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Młodzieszynie w niedzielę, 26 stycznia o 14.00, a następnie ciało zmarłego zostanie złożone na miejscowym cmentarzu.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma