GN 3/2021 Archiwum

Burmistrz doceniony

Fundacja "Akademia Polskiego Sukcesu" przyznała burmistrzowi Mszczonowa Józefowi Grzegorzowi Kurkowi złoty medal Akademii Polskiego Sukcesu.

Kapituła Fundacji „Akademia Polskiego Sukcesu” wręczyła medale i wyróżnienia osobom, które - jej zdaniem - osiągnęły sukces i pełnią ważną rolę m.in. w biznesie, polityce, sporcie, kulturze. W uznaniu za zasługi Józefa Grzegorza Kurka na rzecz Mszczonowa i samorządu terytorialnego burmistrza wyróżniono złotym medalem Akademii Polskiego Sukcesu.

Warto podkreślić, że APS, która powstała w 2000 r., dyplomy i medale przyznała już 400 osobom - ludziom biznesu, nauki, kultury i sztuki oraz sportu. Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces - także na międzynarodową i światową skalę - leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców.

Burmistrz Mszczonowa należy do nielicznych włodarzy pracujących między Łodzią a Warszawą, którzy mogą poszczycić się wieloma prestiżowymi medalami, odznaczeniami i laurami przyznanymi za pracę w samorządzie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama