Nowy numer 25/2018 Archiwum

Burmistrz doceniony

Fundacja "Akademia Polskiego Sukcesu" przyznała burmistrzowi Mszczonowa Józefowi Grzegorzowi Kurkowi złoty medal Akademii Polskiego Sukcesu.

Kapituła Fundacji „Akademia Polskiego Sukcesu” wręczyła medale i wyróżnienia osobom, które - jej zdaniem - osiągnęły sukces i pełnią ważną rolę m.in. w biznesie, polityce, sporcie, kulturze. W uznaniu za zasługi Józefa Grzegorza Kurka na rzecz Mszczonowa i samorządu terytorialnego burmistrza wyróżniono złotym medalem Akademii Polskiego Sukcesu.

Warto podkreślić, że APS, która powstała w 2000 r., dyplomy i medale przyznała już 400 osobom - ludziom biznesu, nauki, kultury i sztuki oraz sportu. Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces - także na międzynarodową i światową skalę - leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców.

Burmistrz Mszczonowa należy do nielicznych włodarzy pracujących między Łodzią a Warszawą, którzy mogą poszczycić się wieloma prestiżowymi medalami, odznaczeniami i laurami przyznanymi za pracę w samorządzie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma