Nowy numer 25/2018 Archiwum

Honorowi uczniowie

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. 10. Pułku Piechoty w Łowiczu odbyła się akcja honorowego krwiodawstwa.

To kolejna akcja oddawania krwi w tym roku szkolnym, zorganizowana w szkole przez Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa. W czwartek 6 lutego krew oddało 27 osób należących do Szkolnego Klubu HDK.

W gronie młodzieży oddającej krew znaleźli się uczniowie, którzy mają na swoim koncie już kilka litrów oddanej krwi, oraz ci, którzy - uczestnicząc w lutowej akcji - dołączyli do grona honorowych krwiodawców.

Akcje honorowego krwiodawstwa organizowane są w ZSP nr 1 cyklicznie od kilku lat. Ich koordynatorką jest nauczycielka Ewa Mika, opiekunka Szkolnego Koła PCK. W każdej akcji udział bierze ok. 30 osób.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma