Nowy numer 25/2018 Archiwum

Maleo i palec Boży

Dariusz "Maleo" Malejonek, znany z występów w zespołach 2Tm 2,3, Arka Noego i Maleo Reggae Rockers, przestrzegał łowicką młodzież przed wejściem w nałogi.

Spotkanie z muzykiem odbyło się w auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 im. 10. Pułku Piechoty w Łowiczu. Malejonek bez moralizowania opowiadał o swoim życiu.

- To była opowieść o jego podróżach i pobycie na Jamajce. Również o tym, jak dosięgnął dna, zażywając narkotyki. Wynikało z niej, że dotknął go palec Boży. Opatrzność pomogła mu wyjść z nałogu - mówi Helena Grzegory, pedagog szkolny.

Malejonek nie tylko mówił, ale i śpiewał. Koncert wywarł wrażenie na młodych ludziach. - Uznałam, że warto, by uczniowie go posłuchali. Wydaje mi się, że treść utworów i sposób, w jaki ta muzyka jest przekazywana, odpowiadała młodzieży, bo świetnie na koncercie się bawili - dodaje pani Helena, która wpadła na pomysł zaproszenia Malejonka do Łowicza. Przyjazd artysty sfinansował Urząd Miasta.

Dariusz "Maleo" Malejonek w auli ZSP nr 1 w Łowiczu
ZSP Nr 1 Łowicz

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma