Nowy numer 25/2018 Archiwum

"Panorama" od kuchni

Świat telewizji stanął dla nich otworem. Uczniowie z łowickiego Blichu poznali tajniki powstawania programów informacyjnych.

Na niecodzienną wycieczkę wyruszyli uczniowie I Klasy Technikum Informatycznego przy ZSP nr 2 Rolniczym Centrum Kształcenia Ustawicznego i Praktycznego w Łowiczu. W drodze do Teatru Buffo szkolny autobus podjechał pod gmach telewizji. Opiekunowie: Grzegorz Słoma i Piotr Sumiński zorganizowali młodzieży wizytę w Telewizyjnej Agencji Informacyjnej. W rolę przewodnika wcieliła się Marta Kielczyk, znana m.in. z prowadzenia "Panoramy".

Uczniowie zobaczyli, jak wygląda na żywo realizacja programów. Mieli możliwość podpatrywać, jak powstaje audycja "Agrobiznes", następnie spotkali się z prowadzącym Bogdanem Sawickim. Zobaczyli także studio "Panoramy", "Wiadomości Dnia", "Teleexpressu" i TVP INFO. Zwiedzali garderobę, charakteryzatornię, pomieszczenia, w których pracują informatycy, realizatorzy dźwięku, wizji i dziennikarze.

  Uczestnicy wycieczki z prezenterką Martą Kielczyk
Archiwum ZSP nr 2 RCKUiP w Łowiczu

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma