Nowy numer 25/2018 Archiwum

Posmakuj życia seminaryjnego

W ramach trwającego "Roku Powołaniowego" Wyższe Seminarium Duchowne w Łowiczu organizuje Dni Otwarte.

Społeczność seminaryjna na czele z ks. rektorem Sławomirem Wasilewskim w roku szczególnej modlitwy za powołania postanowiła zaprosić młodzież męską na kilka dni do seminarium. Trzy dni spędzone w murach WSD będą okazją do poznania kleryckiej codzienności i przyjrzenia się z bliska seminaryjnemu życiu, w którym jest miejsce na modlitwę, studiowanie, pracę i odpoczynek, a także na rozmowę z Bogiem i ludźmi. Chwile spędzone w WSD będą także okazją do rozmów z wykładowcami i klerykami.

- Myślę, że takie zaproszenie to świetny pomysł, zwłaszcza dla tych, którzy poważnie traktują swoje życie - mówi Kamil Grzelka. - W tym roku nie mogę skorzystać z tego zaproszenia, bo lecę do Paryża na 80. urodziny babci. Za rok, jeśli coś takiego będzie organizowane, chętnie przeżyję taką przygodę - zapewnia Kamil.

Dni Otwarte Wyższego Seminarium Duchownego w Łowiczu rozpoczną się w piątek 21 marca (po południu) i potrwają do niedzieli 23 marca. Osoby zainteresowane uczestnictwem w Dniach Otwartych proszone są o zgłaszanie swojego uczestnictwa do środy 19 marca telefonicznie: 46/837 60 16 lub mailowo: wsd@diecezja.lowicz.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma