Nowy numer 46/2019 Archiwum

Święto przebaczenia

W bazylice katedralnej w Łowiczu trwa akcja "24 godziny dla Pana".

- To święto przebaczenia, które będzie się odbywać w wielu diecezjach i parafiach świata - powiedział Franciszek podczas niedzielnej modlitwy o inicjatywie Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji. Podjęła ją parafia katedralna w Łowiczu. W piątek 28 marca do późnych godzin wieczornych można adorować Najświętszy Sakrament oraz skorzystać z sakramentu pokuty.

Księża spowiadać będą również w sobotę od godzin porannych. Akcja potrwa do godz. 17. Jutro również wystawiony będzie Najświętszy Sakrament. Proboszcz ks. Wiesław Skonieczny i kapłani posługujący w katedrze zachęcają wiernych do osobistej adoracji i spowiedzi w tym czasie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama