Nowy numer 43/2020 Archiwum

Z Bródką na poważnie i wesoło

W Domaniewicach czynna jest wystawa zdjęć "Droga do sukcesu", ukazująca kadrę polskich łyżwiarzy szybkich.

Autorem fotografii jest domaniewiczanin Radosław Tafliński, który często towarzyszy polskim łyżwiarzom szybkim w czasie zawodów i zgrupowań. Zdjęcia przedstawiają zawodników i zawodniczki przygotowujących się do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi oraz podczas zawodów Pucharu Świata.

Wystawa mieści się Gminnym Ośrodku Kultury w Domaniewicach. Na jej wieczorny wernisaż 3 kwietnia przybyli złoty i brązowy medalista z Soczi Zbigniew Bródka oraz srebrna medalistka Natalia Czerwonka wraz z trenerem kadry panczenistów Wiesławem Kmiecikiem. Mogli oglądać siebie na zdjęciach oraz kolegów i koleżanki z drużyny w chwilach treningu, sportowych zmagań oraz relaksu.

Główną postacią zdjęć jest Zbigniew Bródka. Uwiecznione są na nich momenty jego życia prywatnego i zawodowego, m.in. z rodziną i w mundurze strażackim podczas służby.

Wystawa czynna będzie do końca kwietnia.

Na otwarciu wystawy obecni byli medaliści olimpijscy Zbigniew Bródka i Natalia Czerwonka oraz trener Wiesław Kmiecik   Na otwarciu wystawy obecni byli medaliści olimpijscy Zbigniew Bródka i Natalia Czerwonka oraz trener Wiesław Kmiecik
Marcin Kowalik /GN
Wystawa prezentowana jest w Gminnym Ośrodku Kultury w Domaniewicach   Wystawa prezentowana jest w Gminnym Ośrodku Kultury w Domaniewicach
Marcin Kowalik /GN

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama