Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Z Bródką na poważnie i wesoło

W Domaniewicach czynna jest wystawa zdjęć "Droga do sukcesu", ukazująca kadrę polskich łyżwiarzy szybkich.

Autorem fotografii jest domaniewiczanin Radosław Tafliński, który często towarzyszy polskim łyżwiarzom szybkim w czasie zawodów i zgrupowań. Zdjęcia przedstawiają zawodników i zawodniczki przygotowujących się do Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi oraz podczas zawodów Pucharu Świata.

Wystawa mieści się Gminnym Ośrodku Kultury w Domaniewicach. Na jej wieczorny wernisaż 3 kwietnia przybyli złoty i brązowy medalista z Soczi Zbigniew Bródka oraz srebrna medalistka Natalia Czerwonka wraz z trenerem kadry panczenistów Wiesławem Kmiecikiem. Mogli oglądać siebie na zdjęciach oraz kolegów i koleżanki z drużyny w chwilach treningu, sportowych zmagań oraz relaksu.

Główną postacią zdjęć jest Zbigniew Bródka. Uwiecznione są na nich momenty jego życia prywatnego i zawodowego, m.in. z rodziną i w mundurze strażackim podczas służby.

Wystawa czynna będzie do końca kwietnia.

  Na otwarciu wystawy obecni byli medaliści olimpijscy Zbigniew Bródka i Natalia Czerwonka oraz trener Wiesław Kmiecik
Marcin Kowalik /GN
  Wystawa prezentowana jest w Gminnym Ośrodku Kultury w Domaniewicach
Marcin Kowalik /GN

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma