Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Prezydent odwiedzi Łowicz

Trwają ostatnie przygotowania do wizyty prezydenta Bronisława Komorowskiego w Łowiczu.

Weźmie on udział w uroczystościach Bożego Ciała. Ostateczny plan wizyty ustala kancelaria prezydenta. Wiadomo, że Bronisław Komorowski będzie uczestniczył we Mszy św. o 10.30 w bazylice katedralnej, a później w procesji ulicami miasta. Trasa procesji nie zmieni się. Przebiegać będzie przez ulice: Podrzeczną, Browarną, Zduńską i przez Stary Rynek.

Przed Eucharystią planowane jest złożenie kwiatów przez prezydenta w kaplicy arcybiskupa gnieźnieńskiego i prymasa Polski Adama Komorowskiego spoczywającego w łowickiej świątyni. Prezydent przybędzie do Łowicza w czwartek ok. 9.00. Ma odwiedzić remizę Ochotniczej Straży Pożarnej w Łowiczu przy ul. św. Floriana. Stąd uda się pod pomnik Józefa Piłsudskiego przy ul. Podrzecznej, gdzie zasadzi dąb wolności.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma