Nowy numer 25/2018 Archiwum

Policjanci na festynie

Było kolorowo, wesoło i upalnie, jak na prawdziwe lato przystało. Przydał się sprzęt szturmowy PZ.

A dokładnie policyjna tarcza, przyłbica i kamizelka, którą każdy z przybyłych na festyn Osiedlowego Domu Kultury przy ul. Wittenberga w Żyrardowie mógł przymierzyć. Policjanci z miejscowej komendy powiatowej tym razem nie musieli go używać w akcji. Za to młodzież była nim bardzo zainteresowana i robiła sobie w nim pamiątkowe zdjęcia.

Tego dnia policjanci zorganizowali konkursy dotyczące tematyki bezpieczeństwa na drogach, a także znakowali rowery. Każdy, kto posiada dowód osobisty i dowód zakupu swojego dwukołowego pojazdu, może to nieodpłatnie zrobić również na komendzie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma