Nowy numer 25/2018 Archiwum

Maestro i aktorka

Piotr Latoszyński i Grażyna Szapołowska byli bohaterami kolejnego koncertu w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach.

Aktorka w przerwach między utworami wykonywanymi przez maestro Latoszyńskiego zaprezentowała fragmenty dwóch swoich książek: "Ścigając pamięć" i "Poza mną".

Licznie zgromadzona publiczność z entuzjazmem przyjęła oboje artystów, a gromkie brawa dało się słyszeć nawet na przylegającym do sali koncertowej tarasie, gdzie ustawiono głośniki dla wszystkich tych, którzy nie zmieścili się w pałacowych wnętrzach.

Słuchacze nie dali o sobie zapomnieć także po koncercie, szturmując niemalże podwoje saloniku, prowadzącego do garderoby artystów.

Niedzielne wydarzenie kulturalne w sannickim pałacu miało jeszcze jedną odsłonę. Po koncercie, w sali lustrzanej, odbył się wernisaż wystawy "Grające, tańczące" Justyny Majewskiej, którą będzie można oglądać w sannickim pałacu do końca lipca.

16 obrazów przedstawia głównie wielobarwne postacie wirujące na tle jaskrawych kolorów.

  Grażyna Szapołowska rozdaje autografy
ECA w Sannikach
  Po koncercie odbył się wernisaż prac Justyny Majewskiej
ECA w Sannikach

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma