Nowy numer 25/2018 Archiwum

Groźny wypadek pod Kutnem

W niedzielę rano w Wojciechowicach doszło do wypadku, w którym 1 osoba zmarła a 11 zostało rannych w tym troje dzieci.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierująca nissanem 35-letnia mieszkanka gminy Lubień Kujawski, jadąc z czworgiem pasażerów, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu renaultem scenikiem z pięciorgiem pasażerów drogą wojewódzką nr 702, 44-letniemu mieszkańcowi Kutna.

W wyniku zderzenia scenic zaczął się palić. Dzięki interwencji policjantów i gości weselnych bawiących się nieopodal miejsca wypadku udało się wyciągnąć ofiary zakleszczone w autach. Wszyscy uczestnicy kraksy z obrażeniami zostali odwiezieni do szpitali w Kutnie, Zgierzu i Łęczycy. Jedną z ofiar, 61-letnią kobietę, prze­trans­por­to­wa­no śmi­gło­wcem Lot­ni­cze­go Po­go­to­wia Ra­tun­ko­we­go do szpi­ta­la w Płoc­ku. Na miejscu zdarzenia trwały utrudnienia w ruchu. Niestety po kilku godzinach jeden z pasażerów renaulta zmarł w szpitalu w Łęczycy.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma