Nowy numer 21/2018 Archiwum

Policja dziękuje za czujność

Dzięki ostrożności mieszkańców Żyrardowa i Mszczonowa nie doszło do kolejnych kradzieży metodą na tzw. wnuczka. Policja jest na tropie przestępców.

Po serii ostrzeżeń policji dotyczących wyłudzeń pieniędzy od starszych osób mieszkańcy powiatu żyrardowskiego stali się czujni. Do Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie zgłosiło się 6 osób, od których sprawcy próbowali wyłudzić łącznie prawie 300 tys. zł, głównie w Mszczonowie i Żyrardowie.

Największa suma pieniędzy, jaką jednorazowo próbowali wyłudzić przestępcy, to prawie 90 tys. zł. Mieszkańcy, dzięki swojej czujności, nie stracili swoich oszczędności, często zbieranych przez całe życie.

Policja dziękuje mieszkańcom powiatu  żyrardowskiego za czujność i za wzorową obywatelską postawę oraz apeluje, by nie pozostawać obojętnym, widząc w swoim otoczeniu zachowania niezgodne z prawem.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma