Nowy numer 21/2018 Archiwum

Recital Jacka Borkowskiego

W niedzielne popołudnie w muszli koncertowej w parku w Sannikach zabrzmiały dobrze znane przeboje Franka Sinatry.

Za sprawą Jacka Borkowskiego i towarzyszącego mu zespołu licznie zgromadzona publiczność wysłuchała światowych standardów muzycznych z repertuaru nieżyjącego już amerykańskiego wokalisty.

Występ rozpoczęła znana piosenka "New York, New York". Muzyka filmowa i musicalowa wprawiła w doskonały nastrój widzów, także za sprawą wykonawcy. Aktor był po raz pierwszy w Sannikach, ale od razu zyskał sympatię publiczności, o czym świadczyły głośne brawa i owacje na stojąco. Największą niespodzianką było to, że artysta zszedł ze sceny do publiczności i zaprosił do wspólnego śpiewania. Był to bardzo miły i nieoczekiwany gest.

Niedzielny koncert był trzecim, a zarazem ostatnim z cyklu "Smaki Muzyki"  w ramach projektu "Zwiększenie atrakcyjności turystycznej regionu Mazowsza poprzez stworzenie kompleksowej i komplementarnej oferty turystycznej Zespołu Pałacowo-Parkowego im. Fryderyka Chopina w Sannikach".

Organizatorem koncertu było Europejskie Centrum Artystyczne im. Fryderyka Chopina w Sannikach.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma