GN 24/2018 Archiwum

Policja na tropie nożownika

Podczas imprezy dożynkowej w Puszczy Mariańskiej w powiecie żyrardowskim nieznany sprawca zadał pięć ciosów nożem 29-letniemu mężczyźnie.

Do zdarzenia doszło w niedzielę 7 września ok. 20.00 wśród tłumu na boisku szkolnym, gdzie obchodzono coroczne dożynki. Do trzech młodych uczestników imprezy podeszło trzech innych nieznanych im mężczyzn. Doszło między nimi do nieporozumienia. Jeden z napastników wyjął ostry przedmiot (prawdopodobnie nóż) i zadał nim pięć ciosów 29-letniemu mieszkańcowi powiatu żyrardowskiego.

Na miejscu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Żyrardowie natychmiast udzielili poszkodowanemu pierwszej pomocy przed przyjazdem karetki pogotowia. Mężczyzna trafił do szpitala, jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policja żyrardowska jest już na tropie napastnika. Kodeks karny za tego typu przestępstwo przewiduje od 3 do 5 lat pozbawienia wolności.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma