Nowy numer 38/2023 Archiwum

Inauguracja po harcersku

40-osobowa reprezentacja Hufca ZHP Kutno uczestniczyła w Święcie Chorągwi Łódzkiej ZHP w Zduńskiej Woli.

W skład kutnowskiej grupy weszły zuchy z 6. Grunwaldzkiej Gromady Zuchowej "Nutki" oraz VI Grunwaldzka Drużyna Harcerska "Traperzy" z I Kutnowskiego Szczepu "Innominata", 9. Kutnowska Drużyna Wędrownicza "Desperado" z 11. Kutnowskiego Szczepu "Watra" oraz 11. Drużyna Starszoharcerska "Dziki".

Wraz z komendantem Hufca Kutno hm. Agnieszką Ciesielską zuchy, harcerze i wędrownicy podczas Święta Chorągwi 12-14 września nie tylko świetnie się bawili i nawiązywali nowe znajomości, ale także doskonalili swoje umiejętności podczas licznych gier sprawnościowych. Dużymi atrakcjami dla uczestników były m.in. spływ kajakowy Wartą, paintball, spotkanie z bractwem rycerskim, występ teatru tańca, kotylionada, koncerty oraz harcerskie spotkania z gitarą przy ogniskach. Impreza w Zduńskiej Woli zainaugurowała rok harcerski 2014/2015 w Chorągwi Łódzkiej ZHP.

Zuchy, harcerze i wędrownicy z Kutna na Święcie Chorągwi Łodzkiej ZHP w Zduńskiej Woli   Zuchy, harcerze i wędrownicy z Kutna na Święcie Chorągwi Łodzkiej ZHP w Zduńskiej Woli
Archiwum Andrzeja Żurawicza
Świętowanie nie mogło się obyć bez dobrej zabawy   Świętowanie nie mogło się obyć bez dobrej zabawy
Archiwum Andrzeja Żurawicza

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast