Nowy numer 09/2020 Archiwum

O wychowaniu i nie tylko

Odbył się pierwszy w tym roku wykład otwarty w Niepublicznej Szkole Podstawowej "Źródła" w Skierniewicach.

Pracownicy i fundatorzy szkoły tak jak w roku poprzednim zapraszają na wykłady wszystkich tych, których interesują tematy związane z rodziną. Wychowanie dzieci, relacje małżeńskie, zagrożenia duchowe i wiele innych to zagadnienia poruszane w poprzednim roku szkolnym przez zapraszanych specjalistów.

Piątkowe spotkanie, prowadzone przez Agnieszkę i Marka Cabanów, dotyczyło różnic między dziewczynkami a chłopcami. Wśród słuchaczy, oprócz rodziców, pojawili się także pedagodzy szkolni i przedszkolni. – Bardzo mi się podoba pomysł ze spotkaniami dotyczącymi wychowania – mówi pani Justyna, przedszkolanka. – Może nie usłyszałam dziś szczególnie nowych informacji, jednak padło wiele ciekawostek i przykładów, na które warto zwrócić uwagę. Jako nauczyciel bardzo chętnie będę brała udział w spotkaniach – dodaje.

Tegoroczny plan wykładów nie jest jeszcze znany, ale wszystkie informacje dostępne będą na stronie: www.szkola.fundacjazrodla.pl na kilka tygodni przed wydarzeniami.

Po wykładzie odbyło się spotkanie integracyjne dla słuchaczy   Po wykładzie odbyło się spotkanie integracyjne dla słuchaczy
Monika Augustyniak /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama