Nowy numer 33/2018 Archiwum

Biskup w komendzie

Bp Andrzej F. Dziuba odwiedził i pobłogosławił żyrardowskich policjantów.

Policjanci przyjęli gościa w Komendzie Powiatowej Policji w Żyrardowie przy ul. Chopina. Ordynariusz łowicki zwiedził jednostkę i zapoznał się z ich pracą. W odwiedzinach uczestniczył również ks. Stanisław Lech, proboszcz parafii pw. Wniebowstąpienia Pańskiego w Żyrardowie, oraz ks. Robert Sierpniak, kapelan żyrardowskich policjantów.

Wizyta odbyła się w środę. Rozpoczęła się uroczystym powitaniem przez komendanta powiatowego policji w Żyrardowie mł. insp. Dariusza Sipaka. Następnie w sali konferencyjnej komendy odbyło się spotkanie z policjantami i pracownikami jednostki. Bp Dziuba pomodlił się z funkcjonariuszami i pobłogosławił im, zwracając uwagę na trud i poświęcenie ich codziennej służby. Na zakończenie otrzymał od policjantów pamiątkę.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma