Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Garnek dla zwycięzcy

Odbył się V Przegląd Kabaretów Kół Gospodyń Wiejskich "Groppa 2014".

W czwartek 20 listopada na scenie w kinie "Fenix" w Łowiczu o nagrody rywalizowały zespoły i kabareciarze - amatorzy z regionu łowickiego. Zabawne piosenki i skecze oceniali jury oraz publiczność.

Wśród solistów główną nagrodę - groppę, czyli duży metalowy garnek zrobiony przez kowala - zdobyła Krystyna Kopeć. Docenili ją zarówno jury, jak i widzowie. W kategorii zespołowej głosy były podzielone. Według jury, najlepiej zaprezentowało się Koło Gospodyń Wiejskich z Dąbkowic Górnych. Publiczność za najlepszy występ uznała popisy zespołu "Nieborowianki".

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma