Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Modlitwa gratis

W domu rekolekcyjnym w Wiskitkach odbył się weekend poświęcony modlitwie wstawienniczej.

Na trzydniowe spotkanie prowadzone przez ks. Mirosława Nowosielskiego, Zygmunta Nowosielskiego i wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym "Apostoł" i "Miłosierdzie" przyjechało ponad 60 osób. Uczestnicy to członkowie wspólnot z terenu diecezji łowickiej, a także warszawskiej. Pomysł spotkania zrodził się już kilka lat temu, lecz dopiero teraz doszedł do skutku i okazał się bardzo trafiony.

Podczas weekendu można było wysłuchać konferencji na temat modlitwy wstawienniczej, jej przebiegu, a także osób, które nią posługują. Była też część praktyczna, podczas której każdy uczestnik nie tylko wprowadzał usłyszane konferencje w czyn, ale też pozostali modlili się w jego intencji. - Ta część sprawiła, że weekend okazał się niezwykle mocny duchowo. To był taki element gratis, dzięki któremu do każdego osobiście przyszedł Bóg - tłumaczy pan Zygmunt.

Podczas spotkania okazało się, że uczestnicy potrzebują więcej podobnych treści, organizatorzy myślą więc nad przygotowaniem kolejnego takiego spotkania.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma