Nowy numer 25/2018 Archiwum

Kartą i myszką

Łowicka Księgarnia Diecezjalna od niedawna swój bogaty asortyment udostępniła także w internecie.

Utworzona przez bp. seniora Alojzego Orszulika łowicka Księgarnia Diecezjalna uruchomiła sprzedaż internetową. Klienci korzystający z wirtualnego sklepu, nie wychodząc z domu, mogą zamówić książki, pisma katolickie, kasety, płyty, audiobooki, dewocjonalia, a także przedmioty regionalne, ozdabiane wzorami łowickimi. Zakupów można dokonywać pod adresem www.ksiegarnia.lowicz.pl.

Nowo otwarta księgarnia internetowa dla parafii należących do diecezji łowickiej proponuje dowóz zamówień (oprócz dostępnych form dla wszystkich internautów), także za pośrednictwem osoby rozwożącej „Gościa Niedzielnego”. Dowóz taki odbywa się raz w tygodniu, w dniu dostarczania gazet.

– Cieszę się, że księgarnia wprowadziła tę formę sprzedaży. Przed świętami nie omieszkam zrobić tam świątecznych zakupów – mówi Marta Dudek, która od kilku lat kupuje książki przez internet.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma