Nowy numer 25/2018 Archiwum

Nagroda dla wytrwałych

Zakończył się kurs gry na gitarze "Muzyka wystarczy" dla skierniewickiej młodzieży.

Pomysłodawcą projektu, a jednocześnie instruktorem gry na instrumencie był Marek Kozłowski ze Skierniewic, katecheta z wieloletnim stażem, mąż i ojciec trojga dzieci, wytrawny gitarzysta amator i prezes Stowarzyszenia Na Rzecz Młodzieży "Brama".

To właśnie w siedzibie stowarzyszenia od maja do grudnia 4 razy w tygodniu kilkunastu nastolatków brało udział w "niefachowym kursie gry na gitarze". I choć nie wszyscy go ukończyli, wytrwali na koniec nagrali dwa utwory (jeden Boba Dylana oraz "Moją i twoją nadzieję" zespołu Hey) w warunkach studyjnych.

Warto wspomnieć, że na początku mało kto miał własny instrument, zaś na zakończenie niemal wszyscy grali na swoich gitarach.

O tym, że projekt finansowany z Urzędu Miasta, był spełnieniem marzenia nauki gry na instrumencie wielu młodych ludzi świadczy fakt, że usilnie namawiają oni pana Marka na kontynuację nauki.

Knockin' On Heaven's Door - zakończenie projektu "Muzyka Wystarczy"
Marek Kozłowski

 

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma