Nowy numer 25/2018 Archiwum

Książkowe medykamenty

W skierniewickim Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym dodatkowym lekarstwem dla chorych będą... książki.

Podaruj książkę pacjentom szpitala – to akcja WSZ Skierniewice, dzięki której mieszkańcy mogąi wspierać pacjentów w trudnych chwilach choroby. Placówka organizuje w szpitalnych oddziałach biblioteczki z książkami. Dzięki temu pacjenci, którzy są hospitalizowani, będą mogli wypożyczyć książkę.

Każdy z nas ma w domu książki, które już przeczytał. Wiele z nich, poza zbieraniem kurzu i zajmowaniem miejsca na półkach, nie posłuży nam już do niczego. Warto takie książki przekazać skierniewickiemu szpitalowi. A może da się też pomyśleć o pacjentach podczas świątecznych zakupów w księgarniach?

Książki można przynosić do sekretariatu szpitala w budynku administracyjnym znajdującym się przy ul. Rybickiego 1.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma