Nowy numer 25/2018 Archiwum

Hojni darczyńcy

W Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się spotkanie wigilijne podopiecznych Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

W tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia ok. 150 młodych ludzi, którzy na co dzień korzystają z różnych form pomocy oferowanej przez Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, spotkało się przy wigilijnym stole ze swymi rodzinami i opiekunami. Obecni obejrzeli jasełka przygotowane przez młodzież z gimnazjum w Makowie i Jeruzalu, wystawę stroików wykonanych przez uczniów z gimnazjum w Lipcach Reymontowskich, Godzianowie i Strzybodze, a także piernikowe serce, którego twórcami byli uczniowie ze szkół podstawowych w Lnisnie i Wysokienicach.

Podopieczni, oprócz przygotowanego na stołach poczęstunku, otrzymali też prezenty wręczone przez Świętego Mikołaja. - Chcemy gorąco podziękować darczyńcom, ludziom o wielkim sercu. To dzięki ich hojności dzieci i młodzież wrócą do domu z upominkami - mówiła Barbara Gogol, dyrektor poradni. Warto wspomnieć, że tym, którzy nie mieli możliwości dotrzeć na uroczystość z powodu choroby, Mikołaj dostarczył paczki osobiście.

  Na spotkanie wigilijne przybyło ok.150 podopiecznych
Monika Augustyniak /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma