Nowy numer 43/2020 Archiwum

Hojni darczyńcy

W Starostwie Powiatowym w Skierniewicach odbyło się spotkanie wigilijne podopiecznych Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

W tygodniu poprzedzającym święta Bożego Narodzenia ok. 150 młodych ludzi, którzy na co dzień korzystają z różnych form pomocy oferowanej przez Powiatową Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną, spotkało się przy wigilijnym stole ze swymi rodzinami i opiekunami. Obecni obejrzeli jasełka przygotowane przez młodzież z gimnazjum w Makowie i Jeruzalu, wystawę stroików wykonanych przez uczniów z gimnazjum w Lipcach Reymontowskich, Godzianowie i Strzybodze, a także piernikowe serce, którego twórcami byli uczniowie ze szkół podstawowych w Lnisnie i Wysokienicach.

Podopieczni, oprócz przygotowanego na stołach poczęstunku, otrzymali też prezenty wręczone przez Świętego Mikołaja. - Chcemy gorąco podziękować darczyńcom, ludziom o wielkim sercu. To dzięki ich hojności dzieci i młodzież wrócą do domu z upominkami - mówiła Barbara Gogol, dyrektor poradni. Warto wspomnieć, że tym, którzy nie mieli możliwości dotrzeć na uroczystość z powodu choroby, Mikołaj dostarczył paczki osobiście.

Na spotkanie wigilijne przybyło ok.150 podopiecznych   Na spotkanie wigilijne przybyło ok.150 podopiecznych
Monika Augustyniak /Foto Gość

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama