Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Spacerem na sylwestra

To już ponad 20 lat tradycji. Łowiccy przewodnicy świętowali przyjście nowego roku na leśnej polanie.

Jak co roku grupa członków łowickiego oddziału PTTK zorganizowała wieczór sylwestrowy w Lasku Miejskim w Łowiczu. Uczestnicy wyruszyli na ostatni w 2014 roku spacer turystyczny z Łowicza i po ok. 30 min. dotarli na polanę przy leśniczówce. Tu w maneżu została zorganizowana zabawa taneczna.

Goście tańczyli przy ognisku, był suto zastawiony stół i liczne ciepłe posiłki, prosto z ogniska. Wśród gości było dwoje znajomych z kręgów przewodnickich z Wrocławia, którzy specjalnie przy tej okazji odwiedzili Łowicz. O północy wszyscy życzyli sobie dużo zdrowia, optymizmu i wielu udanych imprez turystycznych w nowym 2015 roku.

Niespodzianką była wizyta ekipy telewizyjnej TVP Łódź, dla której ponad 20-letnia tradycja sylwestrowa PTTK w Łowiczu była okazją do przygotowania krótkiej migawki o nietypowych zabawach sylwestrowych w Polsce. Materiał ukazał się w Teleexpressie oraz Łódzkich Wiadomościach Dnia.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma