Nowy numer 42/2019 Archiwum

Nie będę się bał wetować

Andrzej Duda, kandydat na prezydenta RP z ramienia PiS, odwiedził Łowicz i inne miasta w regionie.

Mimo obiadowej pory,sala Domu Nauczyciela w Łowiczu wypełniła się po brzegi. Na niedzielne spotkanie z europosłem Andrzejem Dudą przyszło ponad 100 mieszkańców.

Opowiadał swoim potencjalnym wyborcom, jak widzi rolę prezydenta w obecnym ustroju Polski. - Jeżeli Polacy mnie wybiorą, to będzie to prezydentura aktywna, z pełnym wykorzystaniem konstytucyjnych możliwości. Panuje przeświadczenie, że prezydent w Polsce nic nie może i ma tylko ładnie wyglądać. To jest mylne przeświadczenie. Kandyduję na urząd prezydenta, a nie do tytułu prezydenta. Nie będę obawiał się zawetować ustaw, które szkodzą Polsce, nie będę obawiał się wnosić do Sejmu swoich projektów - mówił.

Po wystąpieniu A. Dudy obecni w sali mogli zadawać mu pytania. Niestety, padło ich tylko kilka. Kandydat na prezydenta śpieszył się do Kutna na kolejne spotkanie. Po nim były jeszcze następne - w Łęczycy i Poddębicach. To był dla niego pracowity dzień. Do Łowicza przyjechał prosto z Rawy Mazowieckiej, gdzie też opowiadał o swoich planach wyborczych, a wyjechał z prezentem - koszem pełnym produktów łowickich zakładów spożywczych.

Już w najbliższy czwartek 29 stycznia o 18.00 A. Duda spotka się z mieszkańcami Sochaczewa w tamtejszych kramnicach miejskich (róg ul. 1 Maja i Warszawskiej).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

 • zielony01
  26.01.2015 11:53
  Piękny tekst nt. kandydata Pisu, teraz z niecierpliwością czekam na podobne teksty opisujące kandydatów innych ugrupowań, ciekawe czy się doczekam :)
  doceń 0
 • MarianNowak
  26.01.2015 17:44
  Załóżmy iż pan Duda jest prezydentem, natomiast PIS po wygranych wyborach parlamentarnych tworzy rząd, składa w parlamencie projekty ustaw i głosami swoich posłów uchwala niezbędne ustawy.I już widzę ja prezydent Duda je kolejno wetuje!. Fajna bajka z tym wetowaniem - nieprawdaż ?
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL