Nowy numer 47/2020 Archiwum

Koncert z dawką humoru

Jacek Borkowski wystąpił w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach.

To już druga wizyta artysty w tym miejscu. Letni plenerowy występ w muszli koncertowej w przypałacowym parku, w którym mieści się centrum, cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Organizatorzy postanowili zaprosić śpiewającego aktora do sali koncertowej odremontowanego pałacu.

Styczniowy występ J. Borkowskiego zdominowały największe światowe standardy muzyczne, jak "Moon River" czy "Sweet Heaven" oraz premierowe utwory z  jego ostatniej płyty.

W trakcie koncertu, w przerwach między utworami, artysta serwował widowni anegdoty i inne opowieści zapowiadające kolejne piosenki. Publiczność żywo na nie reagowała i przyłączyła się do śpiewania.

Najbliższy koncert w ECA, tym razem prezentujący utwory muzyki klasycznej, odbędzie się 22 lutego o 14.00. Wystąpią Klara Kraj i Ukrainiec Markijan Ivashkevich, laureaci Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady 2014", oraz aktorka Katarzyna Herman. Wejściówki można rezerwować pod nr. telefonu 24 268 11 08 i adresem e-mailowym: sekretariat@ecasanniki.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama