Nowy Numer 29/2018 Archiwum

Koncert z dawką humoru

Jacek Borkowski wystąpił w Europejskim Centrum Artystycznym im. Fryderyka Chopina w Sannikach.

To już druga wizyta artysty w tym miejscu. Letni plenerowy występ w muszli koncertowej w przypałacowym parku, w którym mieści się centrum, cieszył się dużym zainteresowaniem widzów. Organizatorzy postanowili zaprosić śpiewającego aktora do sali koncertowej odremontowanego pałacu.

Styczniowy występ J. Borkowskiego zdominowały największe światowe standardy muzyczne, jak "Moon River" czy "Sweet Heaven" oraz premierowe utwory z  jego ostatniej płyty.

W trakcie koncertu, w przerwach między utworami, artysta serwował widowni anegdoty i inne opowieści zapowiadające kolejne piosenki. Publiczność żywo na nie reagowała i przyłączyła się do śpiewania.

Najbliższy koncert w ECA, tym razem prezentujący utwory muzyki klasycznej, odbędzie się 22 lutego o 14.00. Wystąpią Klara Kraj i Ukrainiec Markijan Ivashkevich, laureaci Międzynarodowego Forum Pianistycznego "Bieszczady 2014", oraz aktorka Katarzyna Herman. Wejściówki można rezerwować pod nr. telefonu 24 268 11 08 i adresem e-mailowym: sekretariat@ecasanniki.pl.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma