Nowy numer 43/2020 Archiwum

Śpiewali z radnymi

W gminie Mszczonów trwają obchody 25-lecia samorządności pod hasłem "Wolny-Samorządny".

Cykl imprez i uroczystości, który rozpoczął się 3 maja, a zakończy  dwudniowym Jarmarkiem Mszczonowskim 13 i 14 czerwca, zawiera szereg ciekawych propozycji dla mieszkańców, przygotowanych przez jednostki samorządowe gminy oraz organizacje pozarządowe. Cały projekt koordynuje Gminne Centrum Informacji.

15 maja, w ramach obchodów, w sali klubowej Mszczonowskiego Ośrodka Kultury, odbyło się muzyczne wydarzenie pt. "Śpiewać każdy może... I radny też". MOK-owskie maratony karaoke mają już swoją długą tradycję. Tym razem w maratonie wraz z młodzieżą wzięli udział przedstawiciele Rady Miejskiej. Wybrane utwory można było zaśpiewać wraz z przewodniczącym Rady Łukaszem Koperskim, przewodniczącą Komisji Oświaty Barbarą Gryglewską oraz radnymi: Markiem Baumelem i Robertem Głąbińskim.

Jako pierwsza przed publicznością zgromadzoną w sali klubowej wystąpiła Barbara Gryglewska, która w duecie zaśpiewała słynny przebój Violetty Villas "Oczy czarne". Swoimi umiejętnościami wokalnymi oraz śpiewaniem po włosku i francusku, a także umiejętnością gry na gitarze zaskoczył wszystkich Łukasz Koperski. Radny Robert Głąbiński zdecydował się zaśpiewać w chórze mszczonowski hymn młodzieżowy: "Mszczonowiaki, fajne chłopaki". Ostatni z wymienionych wcześniej samorządowców Marek Baumel, będąc zawodowym muzykiem, nie miał sobie równych. Karaoke z radnymi trwało do późnych godzin wieczornych. W imprezie uczestniczyły też dyrektor MOK Grażyna Pływaczewska oraz dyrektor GCI Beata Sznajder.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama