Nowy numer 21/2018 Archiwum

Z rodziną na zdjęciach i na scenie

Trwają przygotowania do Marszów dla Życia i Rodziny. W diecezji łowickiej odbędą się w czterech miastach.

W Łowiczu i Rawie Mazowieckiej zaplanowane są na 31 maja, w Skierniewicach i Kutnie tydzień później - 7 czerwca. Na koniec pochodów przewidziano pikniki rodzinne połączone z zabawą i konkursami.

Organizatorzy kutnowskiego marszu już teraz zapraszają przedszkolaków do udziału w przeglądzie piosenki, który będzie jego zwieńczeniem. Zgłoszenia przyjmowane będą do 24 maja. Dzieci solo lub zespołowo (do 10 osób) zaśpiewają piosenki Arki Noego. Szczegóły na stronie: www.marsz.kutno.pl lub pod nr. tel. 664 976 888.

Można też wziąć udział w konkursach fotograficznych. Łowicki nosi nazwę: "Z Rodziną dobrze i na zdjęciu". Na fotografiach należy uwiecznić więzy rodzinne. Prace w formacie A4 należy dostarczyć do Łowickiego Ośrodka Kultury do 22 maja. TUTAJ regulamin konkursu.

Kutnowski konkurs fotograficzny "W Rodzinie siła" potrwa do 1 czerwca. Rozstrzygnięcie nastąpi w dniu marszu. Prace należy dostarczyć na adres: Publiczna Katolicka Szkoła Podstawowa im. św. S. Kostki w Kutnie, ul. Jana Pawła II 2, 99-300 Kutno. Szczegóły TUTAJ.

W Kutnie przygotowują się do tego wydarzenia również duchowo. W najbliższy piątek 22 maja o godz. 18 w kościele św. Jana Chrzciciela odprawiona zostanie Msza św. w intencji życia i rodziny.

Marsze dla Życia i Rodziny w diecezji łowickiej

  • Łowicz - 31 maja, rozpocznie się Mszą św. o 12.30 w kościele oo. pijarów, a zakończy na Błoniach przy muszli koncertowej;
  • Rawa Mazowiecka - 31 maja, wymarsz po Mszy św. o 13.00 w kościele oo. pasjonistów w stronę parku miejskiego;
  • Kutno - 7 czerwca, po Mszy św. o 11.30 w kościele św. Wawrzyńca pochód przejdzie na stadion miejski;
  • Skierniewice - 7 czerwca, początek o 12.00 Mszą św. w kościele św. Stanisława, potem przejście pod scenę przy kinoteatrze "Polonez".
« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma