Nowy numer 28/2018 Archiwum

Redaktor wydania

Macierzyństwo nie musi być dla kobiety końcem marzeń o karierze zawodowej. Są matki, które dzięki przyjściu na świat potomstwa dostały impuls do działania.

Porzucają dawne zajęcia na bardziej satysfakcjonujące, na pierwszym miejscu stawiając jednak wychowanie dzieci. Na ss. IV–V o tym, jak im się udaje pogodzić zarabianie na życie z odpowiedzialnym rodzicielstwem. Lubię maj. Przyroda nabiera intensywniejszych barw. Swój blask po zimowej szarości odzyskują przydrożne krzyże i kapliczki. Odmalowane, kolorowo przystrojone przypominają o tradycji przekazywanej z pokolenia na pokolenie – modlitewnych majówkach. Ktoś o te krzyże i figury Matki Bożej musi jednak dbać. Więcej na s. VI.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma